ObecVavrišovo

Rozlúčka so školským rokom

V sobotu 25.6.2022 sa uskutočnilo podujatie Rozlúčka so školským rokom - juniáles a pálenie jánskej vatry spojené s ocenením úspešných žiakov reprezentujúcich našu obec v rôznych oblastiach (vedomostné olympiády, šport, kultúra, ..)

OCENENÍ ÚSPEŠNÍ ŽIACI REPREZENTUJÚCI NAŠU OBEC

Bianka BATORYOVÁ  - účasť na okresnom kole Hviezdoslavov Kubín, reprezentácia  v anglickom jazyku English star - zlaté pásmo

Karol KALISKÝ   -  všestranný športovec, reprezentujúci školu v biatlone, florbale, bedmintone. Zároveň je aj úspešný riešiteľ  biologickej olympiády.

Peter KRIVOŠ -  na okresnom kole dejepisnej olympiády sa umiestnil na 2. mieste. Vzhľadom na nízky vek nemohol postúpiť do celoslovenského kola. V školskom kole geografickej  olympiády sa umiestnil na 4. mieste, bol pravidelným účastníkom celoslovenskej vedomostnej súťaže Vševedko, kde končil v top desiatke. Top desiatku si udržal aj v matematickej olympiáde a anglickom jazyku. Aktívne sa venuje športu, kde tiež dosahuje pekné výsledky.

Ema LESÁKOVÁ – 2. miesto Majstrovstvá Slovenska, kategória mladšie žiačky, lukostreľba.

Barbora MAJERÍKOVÁ – na Majstrovstvách Slovenska vo svojej vekovej kategórii v disciplíne modern sólo získala 3. miesto a v prehadzovanej dievčat 2. miesto. Je úspešnou športovkyňou, rada číta a píše.

Zuzana ONDROVÁv Krajskom kole Olympiády z ruského jazyka 5. miesto, taktiež je úspešnou športovkyňou

Daniela ORGOVÁNOVÁ – umiestnila sa vo svojej kategórii na krásnom  3. mieste v Okresnom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín

Lenka ŠVECOVÁ  - v Okresnom kole Matematickej olympiády skončila na 5. mieste – citujem  PaedDr. Sklenárovú, ktorá o Lenke napísala: "ak by sa nebral do úvahy počet žiakov, bolo by to 3. miesto, zároveň má každoročne výborný prospech“. Zároveň je úspešnou tanečníčkou v Tanečnom klube Jessy Vavrišovo.

Dátum vloženia: 30. 6. 2022 9:50
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 7. 2022 9:55
Autor: Správca Webu