Obsah

Virtuálny cintorín

Typ: ostatné
Na doplnení údajov o nájomných zmluvách sa priebežne pracuje.

SPOLOČNOSŤ  3WSlovakia s.r.o.

v spolupráci  s  obecným úradom Vavrišovo pripravila pre Vás

virtualnycintorin.sk

        
Často si pri návšteve cintorína spomenieme na príbuzného alebo známeho, ktorý už dávno nie je medzi nami. Radi by sme si uctili jeho pamiatku, ale nájsť hrob v ktorom je pochovaný je bez pomoci a rady iných niekedy skoro nemožné. Hlavne pre príležitostných návštevníkov v období sviatkov. Takúto informáciu sa dá však pohodlne a rýchlo zistiť aj z domu cez internet návštevou virtuálneho cintorína.

Naša obec má v tomto roku  spracovaný projekt virtuálneho cintorína , ktorý vznikol nielen ako súčasť širšieho riešenia informačného systému cintorína pre potreby obce Vavrišovo, ale aj v rámci rozšírenia cintorínskych služieb pre občanov. Zdrojom podkladov pre virtuálny cintorín je evidencia hrobových miest obce Vavrišovo. Projekt bol zrealizovaný spoločnosťou

3WSlovakia s.r.o.

virtualnycintorin.sk  - sú umiestnené na portáli: www.virtualnycintorin.sk


Portál slúži nielen občanom obce Vavrišovo, ale aj širšej verejnosti ako komunikačné rozhranie pre používateľov internetu z celého sveta. Na portáli môžu záujemcovia nájsť zomrelých podľa mena a priezviska, prípadne podľa čísla hrobu, môžu si pozrieť polohu hrobu na digitálnej mape cintorína a tiež pozrieť si fotografiu náhrobku. Súčasťou informačného portálu sú tiež informačné tabule ktoré budú inštalované priamo na cintoríne Vavrišovo.

Virtuálny cintorín pre našu obec je prístupný po kliknutí na záložku Virtuálny cintorín umiestnenú v pravom hornom rohu.

 sviečka Novinka: virtuálna sviečka

Nie všetci máme možnosť navštíviť hroby osobne. Pripravili sme preto pre vás možnosť svojim zosnulým blízkym, priateľom či známym, zapáliť virtuálnu sviečku na stránke hrobového miesta.

Bližšie informácie  k zapáleniu sviečky nájdete na www.virtualnycintorin.sk, kde si vyhľadáte obec Vavrišovo a kliknutím na konkrétne hrobové miesto  sa dostanete priamo k zapáleniu virtuálnej sviečky.


Privítame, ak nám zašlete na email 3wslovakia@gmail.com, prípadne na tel. číslo 0903 210 053 postrehy a nápady na funkčnosť portálu. Určite sa budeme zaoberať každým Vašim podnetným názorom.


Vytvorené: 30. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 30. 7. 2021 09:42
Autor: Správca Webu