Obsah

Bezplatné poradenstvo k poistným zmluvám

Typ: ostatné
Bezplatné poradenstvo k zmluvám bude poskytnuté občanom našej obce konzultantmi poisťovne Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s. dňa 17.9.2019, v čase od 10,00 do 17,00 hod. v priestoroch obecného úradu.

Vážení občania,

Vzhľadom na extrémne výkyvy počasia, ničivé a nepredvídateľné živelné pohromy, ktoré spôsobujú v posledných rokoch na Slovensku obrovské, nevyčísliteľné škody na majetku, Vám poisťovňa Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. prostredníctvom svojich konzultantov ponúka bezplatné poradenstvo, ktorým Vám objektívne zhodnotíme a posúdime Vašu ochranu na platných poistných zmluvách, zároveň odporučíme a nastavíme optimálne riešenie ochrany Vášho majetku. Skúsme byť o krok vpred,  ochráňme a zabezpečme si svoj majetok skôr, ako dôjde k jeho znehodnoteniu následkom nejakej živelnej a ničivej udalosti.

Bezplatné poradenstvo k zmluvám bude poskytnuté občanom našej obce dňa 17.9.2019, v čase od 10,00 do 17,00 hod.  v priestoroch  obecného úradu.

 

Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s.

Pobočka Liptovský Mikuláš

document k výzve.pdf (878.25 kB)


Príloha

Vytvorené: 3. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 3. 9. 2019 13:56
Autor: Správca Webu